ControlManager™ basiskursus – Afvigelser – 26.03.26

Kom på kursus i, hvordan du laver afvigelser i ControlManager™.

Dato

26. marts 2026

 

Tidspunkt

8.45-12.00

Lokation

Online

Afvigelser

Vi behandler anvendelse af dispensationer og hændelser til håndtering af afvigelser i ControlManager™.

Derudover gennemgår vi anvendelsen af observationer til håndtering af ”findings” på baggrund af revision/tilsyn/audit-rapporter.

Kursusindhold

Formål

Skabe viden om opbygning af håndtering af dispensationer og hændelser i ControlManager™, samt viden om håndtering af observationer på baggrund af revision/tilsyn/audit-rapporter,

Mål

Deltageren opnår viden om opbygningen af afvigelseshåndtering i ControlManager™. 

Pris

1.750 kr. pr. deltager. 1.500 kr. pr. deltager ved to deltagere eller flere fra samme organisation. 

Betingelser

Kurset aflyses, hvis der er færre end to tilmeldte deltagere senest tre hverdage før afholdelse.

Lyst til at lære mere nyt?

Vi afholder løbende online og fysiske kurser i brugen af ControlManager™. Kurserne henvender sig både til brugere og administratorer og er opdelt, så du får undervisning i de forskellige moduler.

Hvor fandt du Siscon?

Book en demo af ControlManager™ 

Er du interesseret i at lære mere om hvordan ControlManager™ kan hjælpe jer? Book en personlig demo, og lad os vise dig, hvordan vores løsninger kan imødekomme jeres behov og hjælpe din virksomhed med at nå sine mål.